Alanınızı Çalıştırın

Gelişmeye Karar Verin

İTKAN, insanların tam potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olmak için tasarlanmış bir dizi mimari, mobilya ve teknoloji ürünü ve hizmeti sunarak harika deneyimler yaratmada öncülük ediyor.

Performansımızla gurur duyuyoruz ve başarımızın çalışanlarımızdan kaynaklandığını biliyoruz. Çalışanlarımız ürünler yaratır, çalışanlarımız deneyimler yaratır, Bireyselliği kucaklamanın ve ifadeyi teşvik eden bir atmosferi beslemenin önemli olduğuna inanıyoruz. Farklı kişilik karışımları ile heyecanımızı, enerjimizi ve çözümlerimizi sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.

01

Ofis Mobilyaları

İTKAN, dinlenme odasından toplantı odasına kadar çeşitli ofis mobilyaları tasarlar ve üretir

02

Profesyonel Kurulum:

Güzel, yüksek kaliteli ofis mobilyaları satın almak, binanızda doğru görünümü ve hissi elde etmek için önemli bir adımdır. Bununla birlikte, uzun vadeli güvenilirlik sağlamak için mobilyalarınızın profesyonelce kurulduğundan da emin olmanız gerekir. Müşterilerimiz, mobilyalarını büyük bir özenle ve detaylara dikkat ederek döşemek için bize güveniyor. Hatta ofisinizi olabildiğince sorunsuz bir şekilde yenilemeniz için eski mobilyaları bile kaldıracağız.

03

 

Hizmetlerimizi Keşfedin

MAKAM TAKIMLARI

TOPLANTI MASALARI

OFİS KOLTUKLARI